Aylıq repertuar - Dekabr, 2016 - Yanvar, 2017



02.12.2016

A.Lindqren “Balaca və damda yaşayan Karlson”

13.30

03.12.2016

A.Lindqren “Uzuncorab Pippi”

12.00

M.Füzuli “Leyli və Məcnun” (premyera)

19.00

04.12.2016

B.Marvin “Yatmış gözəl”

12.00

Ə.Haqverdiyev “Xortdanın cəhənnəm məktubları”

19.00

05.12.2016

Dövlət Uşaq Filarmoniyasının tədbiri

19.00

09.12.2016

V.Siqarev “Ağ ölüm”

16.00

10.12.2016

A.Şaiq “Danışan gəlincik”

12.00

C.Cabbarlı “Aydın”

19.00

11.12.2016

H.X.Andersen “Çirkin ördək balası”

12.00

H.Cavid “Şeyx Sənan”

19.00

16.12.2016

X.Əlibəyli “Aycan” (premyera)

14.00

17.12.2016

P.Nurəliyeva “Dəcəl keçi”

12.00

S.Rüstəm “Çimnaz xanım yuxudadır”

19.00

18.12.2016

Y.Şvarts “Qırmızı papaq”

12.00

M.F.Axunzadə “Müsyö Jordan və Dərviş Məstəli şah”

19.00

24.12.2016

Ş.Perro “Çəkməli pişik”

12.00

V.Şuqrayeva, Ə.Əmirli “Qohumlar”

19.00

25.12.2016

K.Ağabalayev “Şahzadə Xəzərin nağılı”

12.00

K.Qoldoni “Mehmanxana sahibəsi”

19.00

29.12.2016

R.Hovard “Qrinç” (“Yaşıl adam”) premyera

12.00; 14.00;16.00

30.12.2016

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;16.00

31.12.2016

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00

01.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

02.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

03.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

04.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

05.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

Aylıq repertuar - Yanvar, 2017



01.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”) (premyera)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

02.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

03.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

04.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

05.01.2017

R.Hovard “Qrinç” - (“Yaşıl adam”)

12.00; 14.00;

16.00; 18.00

07.01.2017

A.Lindqren “Uzuncorab Pippi”

12.00; 14.00

M.Füzuli “Leyli və Məcnun” (premyera)

19.00

08.01.2017

A.Lindqren “Balaca və damda yaşayan Karlson”

12.00; 14.00

Elçin “Buzovna kəndinin əhvalatları”

19.00

14.01.2017

X.Əlibəyli “Aycan”

12.00; 14.00

L.Nuren “Mən gəldim, qızlar” (“Müharibə”)

19.00

15.01.2017

A.Tolstoy “Buratinonun macəraları”

12.00; 14.00

Ə.Əmirli “Hasarın o üzü”

19.00

20.01.2017

T.Vəliyeva “Mənim ağ göyərçinim”

15.00

21.01.2017

Ş.Perro “Çəkməli pişik”

12.00; 14.00

İ.Əfəndiyev “Sarıköynəklə Valehin nağılı”

19.00

22.01.2017

A.Şaiq “Tıq-tıq xanım”

12.00; 14.00

Ə.Haqverdiyev “Pəri Cadu”

19.00

26.01.2017

M.F.Axundzadə “Hekayəti vəziri Xani Lənkəran”

12.00; 14.00;16.00

27.01.2017

M.F.Axundzadə “Hekayəti xırs quldurbasan”

12.00; 14.00; 16.00

28.01.2017

Y.Şvarts “Qırmızı papağın nağılı”

12.00; 14.00; 16.00

29.01.2017

H.X.Andersen “Çirkin ördək balası”

12.00; 14.00; 16.00

30.01.2017

Ə.Haqverdiyev “Xortdanın cəhənnəm məktubları”

12.00; 14.00; 16.00

31.01.2017

A.Şaiq “Danışan gəlincik”

12.00; 14.00; 16.00


Copyright © 2017, Azərbaycan Dövlət Gənc Tamaşaçılar Teatrı     |     Saytın hazırlanması: Proqres IPX